• nieograniczony czas dostępu do szkolenia !!!
  • w 2016 r. skorzystało z naszego szkolenia już setki osób z całej polski !!!
  • zaleta : Indywidualne podejście do kursanta.
  • Kursant korzysta z materiałów w formie plików PDF, testów interaktywnych w swej formie przypominającej przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy.
  • Samodzielne przyswajanie materiału, setki pytań testowych podobnych oraz występujących na egzaminach.
  • Stały kontakt on-line, e-mail, telefon – konsultacje, trudne pytania, interpretacje.
  • Kurs można rozpocząć dowolnego dnia, czasie i miejscu (samokształcenie e-learning).
  • Pomijamy koszty dojazdu na szkolenie oraz czas w sali wykładowej.
  • W niektórych miastach powołując się na nasze szkolenie otrzymasz atrakcyjną ofertę na zakup i montaż akcesoriów taxi ( pytaj u źródeł – dzwoń +48 510-616-834)

 zaloguj się do kursu >demo<

wypełnij formularz zgłoszeniowy <kliknij TU>

dokonaj opłaty – nr konta i cennik <kliknij TU>

Cel szkolenia:

Profesjonalne, skuteczne przygotowanie uczestnika szkolenia do egzaminu na licencję taxi w Twoim mieście.

Wchodzimy w nową erę edukacji, w której dzięki wykorzystaniu narzędzi internetowych możemy szkolić się praktycznie wszędzie i w dowolnym czasie. Mimo znacznego ułatwienia procesów szkoleniowych, taka forma kształcenia ma także pewne wady. Poniżej przedstawiamy zestawienie największych korzyści i problemów wiążących się z e-learningiem.

Zalety kursów internetowych
Kursy online są formą nauki na odległość, dzięki czemu są dostępne z praktycznie każdego miejsca. Chcąc przeszkolić się z danej tematyki nie musisz planować długiej wycieczki na drugi koniec Polski. Nie musisz także zmieniać swojego rozkładu dnia, by wziąć udział w zajęciach. To lekcje przychodzą do Ciebie wtedy, gdy masz na nie czas. Nie tracisz swojej mobilności, możesz podróżować po całym świecie nie tracąc możliwości udziału w szkoleniu.
Kolejną zaletą jest to, że możesz uczyć się we własnym tempie. Zawsze kiedy napięty grafik nie pozwala na długą naukę i musisz przyspieszyć kurs albo chcesz poświęcić konkretnemu zagadnieniu więcej czasu, studiowanie online daje Ci niezbędną swobodę.
E-kursy są bardzo często proponowane pracownikom muszącym się szybko doszkolić lub przekwalifikować. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nauka nie koliduje z codzienną pracą.
Przeważnie kursy online są bardzo dobrze przygotowane, zawierają wiedzę, która Ci się przyda. Podczas takiej nauki nie marnujesz czasu i energii na tematy mniej przydatne.
Studiowanie w internecie jest o wiele tańsze niż tradycyjna nauka.

Wady kursów internetowych
Niektórzy ludzie uczą się szybciej w tradycyjnych warunkach. Potrzebują interakcji z wykładowcą i innymi studentami. Kursy internetowe mogą naśladować warunki normalnej sali wykładowej jednak nie zastąpią w bezpośredniego kontaktu.
Decydując się na taki sposób studiowania musisz mieć świadomość, że musisz mieć do tego pewnie predyspozycje. Musisz być mocno zmotywowany, odpowiedzialny za swoją przyszłość i umieć zarządzać swoim czasem. Jeśli nie posiadasz takich cech, zwykłe studia będą dla Ciebie lepszą alternatywą.
Kolejną wadą jest konieczność posiadania stałego dostępu do internetu.

Wybór należy do was